Grup Şirketleri

Türkiye’nin güçlü gruplarından Dumankaya, başta inşaat sektörü olmak üzere pek çok alanda hizmet vermektedir. Genç ve hızla büyüyen bir nüfusa sahip olan ülkemizde çağdaş konutlar üreten Dumankaya, önemli bir ihtiyacı karşılamaktadır.

Dumankaya İnşaat San. ve Tic. A.Ş.

Dumankaya Grubu'nun nüvesini oluşturan Dumankaya İnşaat, 50 yllık geçmişiyle yapı sektörünün en deneyimli kuruluşlarından biridir.


Dumankaya İnşaat San. ve Tic. A.Ş.

Dumankaya Pusula

Konut Satış Sözleşmesi'nin yapılmasıyla başlayan Dumankaya Pusula hizmetleri teknik destekten danışmanlığa, site yönetiminden abonelik işlemlerine kadar çok geniş bir yelpaze içinde sunulmaktadır.


Dumankaya Pusula

Dumankaya Toyota

1991 yılından beri Toyota’nın İstanbul’daki en büyük satış, servis ve yedek parça merkezlerinden biri olarak hizmet vermektedir.


Dumankaya Toyota

Athletic-O

Athletic-O Sports Club, farklı iç mekan tasarımları, zenginleştirilmiş ses ve ışık sistemi ile üyelerine 7 gün farklı müzik konsepti sunan stüdyolarıyla, fitness dünyasına farklı bir boyut getirmeyi hedefleyen, egzersiz ile eğlence ve müziğin ayrılmaz olduğunu savunan, yeni nesil bir sağlık kulübüdür.


Athletic-O

Uniplast Plastik Yapı Elemanları San. ve Tic. A.Ş.

Pendik’te bulunan modern tesislerinde en son teknoloji ile PVC kapı ve pencere sistemlerinin üretimini ve ihracatını yapmaktadır.


Uniplast Plastik Yapı Elemanları San. ve Tic. A.Ş.

Dumankaya Filo

1963'den beri koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışan Dumankaya Grubu imajını kiralama sektörüne de yansıtarak, Türkiye’nin en büyük ve en kaliteli hizmet veren kiralama şirketlerinden biri olmayı hedefleyen Dumankaya Filo Kiralama, bir Dumankaya Kuruluşudur.


Dumankaya Filo